Kunstuitleen De Natte Wang - Leiden

Kunstenaars

 

U treft hier een aantal namen van en links naar kunstenaars die al ervaring hebben met het uitlenen van werk via Kunstuitleen Kaasmarktschool en een aantal andere kunstenaars. Deze lijst is niet volledig en er staan bewust niet al te veel plaatjes van kunstwerken.

Kunstuitleen Kaasmarktschool is er voor iedere kunstenaar en kunst laat zich uiteindelijk het best bekijken op het atelier of in een expositie.

Op de pagina verhuur en contracten leest u uitgebreid hoe de uitleen werkt, een contractenset is in te zien en als er vragen zijn kan er contact worden opgenomen met de verhuurco÷rdinator.

 

Judith Bloedjes www.studio12.nl/bloedjes
Marlies van Boekel www.marliesvanboekel.nl
Barthel Brussee www.barthelbrussee.nl
Joke van Dalen joke.vandalen@hotmail.com
Michelle Dujardin www.michelledujardin.nl
Eva Elbaum www.elbaum-galerie.nl eva.elbaum@12move.nl
Feng www.jskunstprojecten.nl feng_sculptor@hotmail.com
Ludy Feyen www.ludyfeyen.nl
Julius Gartler † contactpersoon
Pollie Hogenboom www.poldersite.nl pollieh@gmail.com
Tineke Jacobs www.tinekejacobs.com tineke.jacobs@gmail.com
Ben van Kempen www.benvankempen.nl theaterpopject@xmsnet.nl
Sylvia ten Kley www.sylviatenkley.nl sylviatenkley@casema.nl
Aart Korsuize aartkorsuize@yahoo.com
Marije Mommers m.mommers@wanadoo.nl
Jan Nederlof www.jannederlof.com
Marie Oosterbaan www.marieoosterbaan.nl
Inge Reisberman www.ingereisberman.nl
Boudewijn Schrijver www.boudewijnschrijver.nl b.schrijver@kpnplanet.nl
Lous Stuijfzand www.kunstrouteleiden.nl lousstu@hetnet.nl
Willem Vermaase www.willemvermaase.nl willem.vermaase@planet.nl
Astrid Vlasman www.vlaswerk.nl vlaswerk@zonnet.nl
Annemarie van der Vlist avandervlist@xs4all.nl