Kunstuitleen De Natte Wang - Leiden

Kunstenaars

 

U treft hier een aantal namen van en links naar kunstenaars die al ervaring hebben met het uitlenen van werk via Kunstuitleen Kaasmarktschool en een aantal andere kunstenaars. Deze lijst is niet volledig en er staan bewust niet al te veel plaatjes van kunstwerken.

Kunstuitleen Kaasmarktschool is er voor iedere kunstenaar en kunst laat zich uiteindelijk het best bekijken op het atelier of in een expositie.

Op de pagina verhuur en contracten leest u uitgebreid hoe de uitleen werkt, een contractenset is in te zien en als er vragen zijn kan er contact worden opgenomen met de verhuurco÷rdinator.

 

Judith Bloedjes www.judithbloedjes.nl info@judithbloedjes.nl
Marlies van Boekel www.marliesvanboekel.nl marliesvanboekel@hetnet.nl
Barthel Brussee www.barthelbrussee.nl smeerstok@gmail.com
Joke van Dalen joke.vandalen@hotmail.com
Michelle Dujardin www.michelledujardin.com info@michelledujardin.com
Eva Elbaum www.elbaum-galerie.nl eva.elbaum@12move.nl
Feng www.jskunstprojecten.nl feng_sculptor@hotmail.com
Ludy Feyen www.ludyfeyen.nl info@ludyfeyen.nl
Julius Gartler † contactpersoon
Pollie Hogenboom www.poldersite.nl pollieh@gmail.com
Tineke Jacobs www.tinekejacobs.com tineke.jacobs@gmail.com
Ben van Kempen † www.atelierbenvankempen.nl stichtingatelierbenvankempen@gmail.com
Sylvia ten Kley www.sylviatenkley.nl sylviatenkley@casema.nl
Aart Korsuize aartkorsuize@yahoo.com
Marije Mommers www.marijemommers.nl marijemommers@ziggo.nl
Jan Nederlof www.jannederlof.com
Marie Oosterbaan www.marieoosterbaan.nl oosterbaan.marie@planet.nl
Inge Reisberman www.ingereisberman.nl ingereisberman@gmail.com
Boudewijn Schrijver www.boudewijnschrijver.nl b.schrijver@kpnplanet.nl
Lous Stuijfzand www.kunstrouteleiden.nl lousstu@hetnet.nl
Willem Vermaase www.willemvermaase.nl willem.vermaase@planet.nl
Astrid Vlasman www.vlaswerk.nl vlaswerk@gmail.com
Annemarie van der Vlist avandervlist@xs4all.nl